Версiя для друку

Відбулася презентація результатів аналізу нормативного регулювання питань запобігання корупції в системі правосуддя на предмет його відповідності принципам незалежності й підзвітності суддів

Відбулася презентація результатів аналізу нормативного регулювання питань запобігання корупції в системі правосуддя на предмет його відповідності принципам незалежності й підзвітності суддів

30 березня 2017 року в Національній  академії наук України відбулася презентація проекту Звіту за результатами аналізу нормативного регулювання питань запобігання корупції в системі правосуддя на предмет його відповідності принципам незалежності і підзвітності суддів, розробленого доктором юридичних наук, професором, експертом Центру політико-правових реформ, експертом Програми USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Миколою Хавронюком.

Крім тексту проекту Звіту, пан Хавронюк представив розроблені ним висновки і рекомендації щодо покращення механізмів та інструментів реалізації антикорупційних заходів у судових органах. Виступ експерта Програми USAID «Нове правосуддя» супроводжувався активним обговоренням проблемних питань.

Також учасники зустрічі дискутували щодо ефективності запропонованих Урядом механізмів протидії корупції в Україні, визначили напрями і пріоритетність у реалізації експертних рекомендацій.

До обговорення долучилися представники Вищої ради правосуддя, Ради суддів України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної школи суддів України та інші. Комісію представив член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко.

Захід організовано Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

Довідково:

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

Програма «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок