Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч із представником проекту Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні

Відбулася робоча зустріч із представником проекту Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні

29 червня 2017 року представники Комісії провели робочу зустріч з головним радником з питань судової реформи Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Джоном Каббоном.

Комісію на заході представляла керівник секретаріату Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Олена Пономаренко.

На зустрічі сторони обговорили організацію серії тренінгів для співробітників секретаріату Комісії у сфері так званих м’яких навиків, а саме: управління стресом і часом при виконанні службових обов’язків, здійснення службових функцій під тиском та у стресових умовах.

Основною метою проведення додаткових тренувань для співробітників секретаріату Комісії є розвиток потенціалу та підвищення спроможності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в ефективному реагуванні на зовнішні виклики та під час виконання рутинних завдань.

Такого висновку дійшли експерти Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, дослідивши стратегічні потреби у навчанні українського суддівського корпусу.

Очікуваними результатами такої ініціативи є підвищення ефективності управління стресом, робочим часом, комунікативними вміннями; зміцнення організаційної культури, загальних цінностей, мотивації, ефективне делегування доручень і завдань керівниками структурних підрозділів; поліпшення знань і специфічних навиків у роботі зі скаргами громадян; заохочення постійного удосконалення шляхом розвитку персоналу секретаріату Комісії й постійного обміну знаннями з міжнародними експертами і фахівцями у сфері розвитку людського капіталу.

Наприкінці зустрічі учасники обговорення погодили майбутні напрями співпраці.

Вci новини
Перейти на початок