Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч представників Комісії з представниками судової влади Канади

Відбулася робоча зустріч представників Комісії з представниками судової влади Канади

3 жовтня 2016 року відбулася робоча зустріч членів Комісії та працівників секретаріату з представниками судової влади Канади.

Робоча зустріч проходила в рамках українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи» і була присвячена питанням процедури добору та призначення суддів у Канаді на провінційному і федеральному рівнях, а також на рівні Верховного Суду Канади.

До складу делегації увійшли Голова Верховного Суду провінції Ньюфаундленд та Лабрадор Дерек Грін, Голова Верховного Суду провінції Британська Колумбія Джеймс Боман, Голова Федерального суду Канади Пол Кремптон, старший юрисконсульт адміністративної служби федеральних судів Вітольд Тимовський, директор з правових та навчальних програм Групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон, виконавчий директор управління призначення суддів, старший юридичний радник Офісу уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади Веронік Джолі, старший програмний менеджер міжнародних програм Офісу уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади Наталія Городецька та менеджер українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи» Ігор Осика.

Від Комісії у зустрічі взяли участь заступник Голови Комісії-голова дисциплінарної палати Микола Патрюк, секретар дисциплінарної палати Комісії Михайло Макарчук, член кваліфікаційної палати Комісії Андрій Василенко, директор департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді секретаріату Комісії Тарас Нешик та начальник відділу ведення суддівського досьє департаменту з питань професійної кваліфікації суддів та кандидатів на посаду судді секретаріату Комісії Максим Зінченко.

Під час зустрічі виконавчий директор управління призначення суддів, старший юридичний радник Офісу уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади Веронік Джолі ознайомила представників Комісії з процедурою добору та призначення суддів у Канаді.

Також експерти з Канади поділилися досвідом щодо процедури добору та призначення суддів у Канаді на провінційному та федеральному рівні, а також на рівні Верховного Суду Канади.

Заступник Голови Комісії-голова дисциплінарної палати Микола Патрюк висловив вдячність канадським колегам за надані інформаційні матеріали щодо процедури добору та призначення суддів у Канаді, з якими представники Комісії детально ознайомилися та використали при здійсненні своїх процедур.

Як зазначив Микола Патрюк, основним завданням на сьогодні є проведення конкурсу до нового Верховного Суду. Тому важливо, аби канадські фахівці надавали свої поради та висновки стосовно нормативних документів, що супроводжуватимуть конкурс.

Довідково:

Українсько-канадський Проект «Підтримка судової реформи» (SJRP) фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ. Його метою є підсилення незалежності судової системи в Україні. Виконавцем Проекту є Національний суддівський інститут Канади (НСІ). Партнером Проекту виступає Офіс Уповноваженого з федеральних суддівських справ Канади.

Вci новини
Перейти на початок