Версiя для друку

Відбулася робоча зустріч з Головою Національної судової адміністрації Литви

Відбулася робоча зустріч з Головою Національної судової адміністрації Литви

14 червня 2017 року представники Комісії провели робочу зустріч з головою Національної судової адміністрації Литви Редою Мольєне, головою відділу комунікацій Національної судової адміністрації Литви Живілье Навіцкайте-Бабкін та національним експертом Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Оксаною Матіяш.

Комісію на заході представили секретар кваліфікаційної палати Комісії Станіслав Щотка, член Комісії Тарас Лукаш, радник Голови Комісії Яна Корсунська та головний фахівець сектору забезпечення діяльності керівництва Комісії Світлана Максимова.

На зустрічі сторони обговорили технічні аспекти комунікаційної стратегії Комісії під час проведення кваліфікаційного оцінювання та конкурсу до Верховного Суду, її цілі та основні завдання, механізми вдосконалення каналів комунікації в рамках судової реформи та оцінювання ефективності судів.

Учасники обговорення погодили майбутні напрями співпраці у сфері комунікації.

Довідково:

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу, надає допомогу в розробці загальної стратегії реформ сектору юстиції. Ця ініціатива, тривалістю в три роки, об’єднує більшість установ сфери юстиції України для того, щоб розробити і впровадити загальну і колективну стратегію реформ. Стратегія впроваджується за допомогою механізму координації між установами сфери юстиції і буде реалізована шляхом гарантованого довгострокового фінансування Урядом України.

Вci новини
Перейти на початок