Версiя для друку

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

Відбулася щомісячна зустріч донорів та виконавців проектів міжнародної допомоги

1 лютого 2017 року представники Вищої кваліфікаційної комісії суддів України взяли участь у черговій зустрічі донорів та виконавців проектів/програм у галузі верховенства права, яку було організовано Програмою USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».

На заході були присутні представники Міністерства юстиції України, Національної школи суддів України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ,  Громадської ради доброчесності, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Консультативної Місії Європейського Союзу, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародної організації з розвитку права, Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», українсько-канадського Проекту «Освіта суддів для економічного розвитку» та багатьох інших.

Із доповіддю виступив Микола Оніщук, ректор Національної школи суддів України. Пан Оніщук розповів про систему підготовки кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду, що розробляється НШСУ у тісній співпраці з міжнародними організаціями та проектами/програмами міжнародної технічної допомоги ЄС, РЄ, ОБСЄ, USAID та Уряду Канади. Він також зазначив, що ЄС взяв на себе координуючу роль у процесі міжпроектної взаємодії та залученні до майбутньої програми підготовки суддів Верховного Суду міжнародних експертів високого рівня і репутації.

Наприкінці зустрічі учасники обговорили поточну та заплановану діяльність у сфері зміцнення верховенства права, а також подякували Програмі USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» за організацію такого змістовного заходу.

Довідково:

Програма реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

Програма «Нове правосуддя» ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використає його досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.

Вci новини
Перейти на початок