Версiя для друку

Відбулася зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з представниками Європейської комісії та Представництва Європейського Союзу в Україні

Відбулася зустріч Голови Комісії Сергія Козьякова з представниками Європейської комісії та Представництва Європейського Союзу в Україні

13 червня 2017 року відбулася робоча зустріч Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова з представником Генерального директорату з питань юстиції Європейської комісії Пером Ібольдом та членом Групи підтримки для України Катьою Лензінг. Від Представництва Європейського Союзу в Україні у заході також взяли участь Хенрік Ларсен та Мартін Шройдер.

Голова Комісії розповів про етапи конкурсу на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду та відповів на численні запитання європейської сторони щодо його основних процедурних особливостей.

Сергій Козьяков також нагадав, що наразі конкурс перебуває на завершальній стадії. У ці дні Комісія засідає в пленарному складі і розглядає питання стосовно тих кандидатів до Верховного Суду, щодо яких оголошено перерву у зв’язку з наданням Громадською радою доброчесності висновків про їх невідповідність критеріям професійної етики та доброчесності. Як і попередні етапи конкурсу, нинішня процедура транслюється он-лайн на офіційному Youtube-каналі Комісії, тому спостерігати за процесом може будь яка зацікавлена особа.

Вci новини
Перейти на початок