Версiя для друку

Відбувся робочий візит до Канади представників Комунікаційного комітету системи правосуддя

Відбувся робочий візит до Канади представників Комунікаційного комітету системи правосуддя

У рамках компоненту удосконалення комунікацій судової влади, координацією якого займається Офіс Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади, протягом 18-29 березня 2017 року відбувся робочий візит до Канади представників Комунікаційного комітету системи правосуддя. Цей комітет було створено в результаті підписання Меморандуму про взаємодію і співпрацю представників системи правосуддя України. Програма проходила в містах Оттава (провінція Онтаріо), Галіфакс (провінція Нова Шотландія) та Монреаль (провінція Квебек). Мета візиту − детальне ознайомлення з сучасним досвідом і найкращими підходами у питаннях судових комунікацій, якими послуговуються органи судової влади і, зокрема, суди в Канаді. Представники комітету ознайомилися із практикою комунікаційних відділів, роботою дорадчих та консультативних комітетів з питань зв’язків зі ЗМІ та громадськістю, доступу до інформації та документів щодо судових справ та суддів.

Крім того, учасники ознайомилися з тим, як організовуються брифінги щодо гучних та суспільно важливих справ, а також з питанням обізнаності  громадськості  з роботою судів, суддів та судової системи в цілому. В рамках візиту відбулися зустрічі в Офісі Уповноваженого федеральних суддів Канади,  Міністерстві Юстиції Канади,  провінційному суді Отави, провінційних і федеральних судах  Галіфаксу  та  Квебеку, Верховному Суді Канади, а також  з представниками Федерації юридичних спілок Канади.

Вищу кваліфікаційну комісію суддів України у робочому візиті представляла головний спеціаліст сектору забезпечення діяльності керівництва Комісії  Світлана Максимова, яка відзначила плідну роботу  та  продуктивність Комунікаційного комітету. «Проект розраховано на чотири роки, заплановано багато заходів: аналітичних, інформаційних, освітніх, що сприятимуть покращенню іміджу судової влади та довіри до неї», − відзначила Світлана Максимова. Найближчий захід, запропонований Комунікаційним комітетом в рамках Проекту і за його підтримки – перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», що організовують Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Вища рада правосуддя, Рада суддів України, Державна судова адміністрація України, Верховний Суд України та Національна школа суддів України. Проведення форуму заплановано на травень 2017 року.

Вci новини
Перейти на початок