Версiя для друку

Порядок денний засідання Комісії 07 травня 2018 року

Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про засідання у пленарному складі, що відбудеться 07 травня 2018 року у приміщенні Комісії за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9 (на п’ятому поверсі).

Початок засідання о 10 год. 00 хв.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

І. Про рекомендування для призначення на посади суддів.

СПИСОК СУДДІВ
до питання порядку денного засідання Комісії у пленарному складі
07 травня 2018 року про рекомендування для призначення на посади суддів:

  1. Адаховська Віра Сергіївна
  2. Аканов Олег Олегович
  3. Андрійчук Оксана Василівна
  4. Артоуз Олеся Олександрівна
  5. Бабій Ольга Михайлівна
  6. Белоконна Інна Вікторівна
  7. Березюк (Головко) Неоніла Петрівна
  8. Богоніс Михайло Богданович
  9. Бокова Юлія Валеріївна
  10. Болдирєва Уляна Миколаївна
  11. Врона Анна Олегівна
  12. Гайдич Роман Михайлович
  13. Галига Ірина Олександрівна
  14. Галиш Іванна Богданівна
  15. Галінська Вікторія Валеріївна
  16. Гебеш Сергій Антонійович
  17. Годік Леся Сергіївна
  18. Горобцова Ярослава Володимирівна
  19. Горплюк Андрій Миколайович
  20. Гудзенко Валентина Леонідівна
  21. Данік Яна Іванівна
  22. Демідова Поліна Віталіївна
  23. Дідек Марія Богданівна
  24. Дмитрієв В'ячеслав Станіславович
  25. Домбровська (Яремій) Галина Володимирівна
  26. Дочинець Сергій Іванович
  27. Дюміна (Чемодурова) Наталія Олександрівна
  28. Євтюшенкова Вікторія Іванівна
  29. Ємельянова Ольга Олександрівна
  30. Єрьоміна Ольга Володимирівна
  31. Жиляєв Євгеній Михайлович
  32. Жмудь Вікторія Олексіївна
  33. Жук Микола Вікторович
  34. Залеська Антоніна Олександрівна
  35. Замченко Анна Олександрівна
  36. Ігнатенко (Васильківська) Тетяна Валеріївна
  37. Ільяшевич Ольга Віталіївна
  38. Іщук Тетяна Павлівна
  39. Капцова Тетяна Петрівна
  40. Квєтка Іванна Анатоліївна
  41. Кицюк Вікторія Сергіївна
  42. Кльопов Ігор Геннадійович
  43. Коваленко Олександр Миколайович
  44. Коваль Оксана Андріївна
  45. Ковбель Максим Миколайович
  46. Коломійцева Віра Іванівна
  47. Кончина Ольга Іванівна
  48. Корбут Володимир Володимирович
  49. Король Мар'яна Романівна
  50. Кость Віталій Володимирович
  51. Кузнецов Роман Олександрович
  52. Леміщенко Ольга Олегівна
  53. Лисенко Тетяна Юріївна
  54. Ломака Вікторія Сергіївна
  55. Луковкіна Уляна Юріївна
  56. Мазур Юрій Юрійович
  57. Маковійчук Юлія Василівна
  58. Максименко Лілія Яковлівна
  59. Малих Оксана Володимирівна
  60. Марфіна Наталя В'ячеславівна
  61. Маслак Віта Петрівна
  62. Маслов Віктор Васильович
  63. Морозов Вадим Вікторович
  64. Мостепаненко Юлія Іванівна
  65. Музика Максим Васильович
  66. Науменко Артур Олегович
  67. Нельга Діна Вячеславівна
  68. Озерянська Світлана Іванівна
  69. Онушканич Володимир Васильович
  70. Орчелота Артем Володимирович
  71. Пацко Дмитро Васильович
  72. Полякова Людмила Володимирівна
  73. Проскурняк Сергій Пантелеймонович
  74. Пухальський Сергій Валерійович
  75. Река Анна Сергіївна
  76. Рудюк Олена Юріївна
  77. Саадулаєв Анзор Ібрагімович
  78. Савкова Інна Миколаївна
  79. Сайко Ольга Олексіївна
  80. Саландяк Ольга Ярославівна
  81. Сидорак Галина Богданівна
  82. Сидоренко Інна Олександрівна
  83. Сирбул Оксана Федорівна
  84. Скаковська Ірина Володимирівна
  85. Старовойтова Світлана Миколаївна
  86. Стручкова (Гагут) Лілія Іванівна
  87. Стукаленко Катерина Іллівна
  88. Токарєв Артем Геннадійович
  89. Трояновська Тетяна Михайлівна
  90. Фролова Людмила Давидівна
  91. Хацько Наталя Олександрівна
  92. Хрущ Вікторія Леонідівна
  93. Хуторна Інна Юріївна
  94. Чалий Андрій Васильович
  95. Чернова Олена Вікторівна
  96. Чирка Станіслав Станіславович
  97. Шабас Ольга Сергіївна
  98. Шульга Ксенія Миколаївна
Перейти на початок