X

11/дс-23

Назва документа: 
Рішення
Дата створення документа: 
01.12.2023
Дата надходження документа: 
01.12.2023
Джерело інформації: 
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Галузь: 
Суддівське врядування
Тип, носій: 
Текстовий документ
Вид документа: 
Рішення
Форма зберігання: 
Паперова
Місце зберігання: 
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Вища кваліфікаційна комісія суддів України
Рішення
01.12.2023
11/дс-23
Про допуск до участі в оголошеному рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 95/зп-23 конкурсі на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах для кандидатів на посаду судді, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі тимчасової колегії № 2:

головуючого – Сидоровича Р.М.,

членів Комісії: Волкової Л.М., Кидисюка Р.А.,

розглянувши питання про допуск до участі в оголошеному рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 95/зп-23 конкурсі на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах для кандидатів на посаду судді, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів,

встановила:

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 14 вересня 2023 року № 95/зп-23 оголошено конкурс на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах для кандидатів на посаду судді, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів (далі – Конкурс).

Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді здійснюється Комісією за правилами, визначеними статтею 79 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 95/зп-23 встановлено загальний порядок та строки подання кандидатами заяв та документів для участі в Конкурсі, затверджено Умови проведення конкурсу на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах для кандидатів на посаду судді, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів (далі – Умови) та визначено, що питання допуску до участі в Конкурсі вирішується Вищою кваліфікаційною комісією суддів України у складі колегій.

Відповідно до пункту 1 Умов до участі в Конкурсі допускаються особи, які:

1) у порядку та строки, визначені оголошенням, подали всі необхідні документи;

2) на день подання документів перебувають у резерві на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів, не займають суддівську посаду та відповідають вимогам до кандидатів на посаду судді, визначеним статтею 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

У визначені для подання документів строки до Комісії надійшло 507 заяв осіб, які виявили намір брати участь у Конкурсі.

Відповідно до автоматизованого розподілу справ на розгляд членів Комісії Волкової Л.М., Кидисюка Р.А., Сидоровича Р.М. надійшло 129 заяв осіб, які виявили намір брати участь у Конкурсі.

За результатами опрацювання заяв та доданих матеріалів не встановлено обставин, що перешкоджають допуску до участі в Конкурсі 124 кандидатів.

При розгляді питання допуску до участі в Конкурсі Комісією враховано перебування кандидата у відповідному резерві та його намір претендувати на посаду судді відповідної спеціалізації.

Урахувавши викладене, заслухавши членів Комісії – доповідачів, Комісія дійшла висновку про допуск до участі в Конкурсі 124 кандидатів на посаду судді.

Керуючись статтями 79, 93, 101 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Комісія одноголосно

вирішила:

допустити до участі в оголошеному рішенням Комісії від 14 вересня 2023 року № 95/зп-23 конкурсі на зайняття 560 вакантних посад суддів у місцевих судах кандидатів на посаду судді, зарахованих до резервів на заміщення вакантних посад суддів місцевих судів, згідно з додатком.

 

 

Головуючий                                                                                               Р.М. Сидорович

Члени Комісії:                                                                                           Л.М. Волкова

                                                                                                                   Р.А. Кидисюк

Додатки до рішення: